Ergonomiczny masaż z czynnikiem dobrego samopoczucia

Pierwsza mata masująca z mechanizmem wyprofilowanym zgodnie z kształtem ludzkiego kręgosłupa!

Cennik

1. Dla pacjentów zdeklarowanych w Przychodni Rodzinnej przy ulicy Hożej 2b

seans 15 min – 10 zł

2. Dla pacjentów nie zdeklarowanych w Przychodni Rodzinnej przy ulicy Hożej 2b

1 min – 1 zł

Kręgosłup jest centralnym systemem wsparcia dla naszego organizmu.

Ten skomplikowany układ, składający się z dysków międzykręgowych, sieci wiązadeł, kręgów oraz mięśni ulega na prężeniom i ruchom cały czas, odbiera wszystkie bodźce z otoczenia, kompensuje wszelkie wstrząsy i uciski poprzez.  W dużym uproszczeniu: kręgosłup odpowiada za utrzymanie prawidłowej postury i stanowi bardzo mocną lecz również wrażliwą konstrukcję.

Quattromed IV-S posiada technologię S-Line, która jest wzorowana na naturalnym kształcie kręgosłupa. Ma to największe znaczenie dla obszaru kręgów lędźwiowych, które nareszcie mogą zostać dokładnie wymasowane.

W głowicach masujących Quattromed IV S-Line, tak samo jak w poprzednim modelu, zastosowano nefryt. Siła jego oddziaływania wzmacniana jest przez funkcję podgrzewania.

Podgrzewanie rozluźnia nawet najbardziej spięte mięśnie, przez co potęguje dobroczynny efekt masażu. Ponadto pomaga się zrelaksować poprzez zwiększenie poczucia komfortu i bezpieczeństwa.

TECHNIKI MASAŻU ZASTOSOWANE W QUATTROMED IV-S;

1. SHIATSU – znana od wieków technika masażu polegająca na ugniataniu palcami. Składa się z rytmicznych, delikatnych i głębokich uciśnięć, których celem jest stymulacja pojedynczych punktów na ciele.

2. ROLLING – masaż rolujący, w którym dzięki powolnym ruchom głowic wzdłuż linii kręgosłupa naciągane są mięśnie, co sprawia, że w błyskawiczny sposób poszczególne partie mięśniowe zostają rozluźnione oraz uspokojone.

3. WIBRACJA – pobudza układ krążenia, rozgrzewa i rozluźnia mięśnie.

4. Podgrzewanie – rewelacyjnie wpływa na naciągnięte mięśnie usprawniając je; błyskawicznie rozgrzewa.